Włóczka bawełniana

Bawełna to w pełni naturalne włókno pochodzenia roślinnego. Jest zbierana z rośliny o tej samej nazwie. Po obróbce i skręceniu powstaje miękka i delikatna przędza. Włóczka bawełniana jest lekka, i przepuszczalna dla wilgoci, dzięki czemu sprawdza się doskonale jako materiał na odzież. 100% włóczka bawełniana doskonale nadaje się na lekką odzież letnią. Można ją również wykorzystać do dziergania dekoracji do domu. W naszym sklepie dostępne są włóczki bawełniane ale również włóczki mieszane, w których jednym z elementów składowych jest bawełna.

Włóczka bawełniana

W ofercie 573 produktów.

Pokazano 1-32 z 573 pozycji

Aktywne filtry

Produkty polecane przez nasz sklep z włóczką

Opinie

Natura Sister
Mamy z siostrą hopla na punkcie życia w zgodzie z naturą. Włóczka bawełniana to coś dla nas. Wiem, zaraz pomyślicie, ze wege i te sprawy. Dlaczego by nie? Układamy sobie życie tak, żeby wokół nas było ciepło i ekologicznie. A jak robimy ozdoby do domu z włóczki bawełnianej, to mamy pewność, że wszystko jest pod kontrolą.
Do Natura Sister
Też lubię takie klimaty, dlatego włóczka bawełniana mnie przekonuje. Może nie aż tak, że zaraz wege, ale coś w tym jest. Muszę się zgodzić. To taka gra wstępna do bardziej naturalnego stylu. Nie mówię, że włóczka bawełniana zaraz wywołała we mnie jakiś ekologiczny boom. Bez przesady. To raczej działa, jak kropla, która drąży skałę.
Pasja
Włóczka bawełniana i siatkówka to dla mnie dwie największe pasje. Ktoś zapyta, a dlaczego włóczka bawełniana, a nie po prostu przędze, różne. Zawsze odpowiadam, że tak samo można potraktować siatkówkę i zapytać, dlaczego nie sport, tylko ta jedna, wybrana konkurencja.
Klasa
Włóczka bawełniana ma w sobie to coś, co potrafi mnie zaskoczyć. Ostatnio korzystam z samych nowości, które mi tutaj wyskakują. Włóczka bawełniana pod tym względem ma naprawdę ogromne możliwości. Na przykład te z bawełną z recyklingu.
Przysłowiowa
Jest takie przysłowie: idzie luty, podkuj buty. A jak idzie czerwiec? Mam na to odpowiedź. Jak ten miesiąc, to tylko włóczka bawełniana. Oczywiście każdy lubi co innego. Jeden seriale, inny książki, ja z kolei tyko przędze, a wśród nich królową jest włóczka bawełniana.
Nature
Na grupie spieramy się co lepsze. Włókna naturalne, czy sztuczne. Włóczka bawełniana w 100% czy może mieszana. I tak w kółko. Można po tym rozpoznać nawet poglądy i idee poszczególnych spierających się. Naprawdę. Na przykład dla postmodernistów najlepsze są przędze mieszane. Dla współczesnych ekologów – włóczka bawełniana i tym podobne.
Molly
Dlaczego waszym zdaniem jedne włókna naturalne są bardziej popularne od innych? Na przykład włóczka bawełniana jest chyba częściej używana niż ta sama, ale z nitek lnu? Czy to efekt tego, że w sklepach t-shirty są często bawełniane? Czy o coś innego tutaj chodzi.
Eko
Nie ma to jak eko. Włóczka bawełniana, recykling i super kolory. Banan pudding albo biała czekolada przemawiają do mnie. Nawet, jak ich nie mam przy sobie i włóczka bawełniana dopiero jest pakowana dla mnie, to z daleka ją słyszę ;) Nie żartuję
Lucy
Włóczka bawełniana mnie ostatnio oczarowała, jak znalazłam u Was tę Souffle LUX. Idealny, karmelowy kolor. Wszystkim polecam. Mówię, jak wam włóczka bawełniana miła, to nie ma co się zastanawiać.
 • Sklep z włóczką

  Mam na imię Karolina i jestem właścicielką sklepiku liloppi.pl. Sklep jest dzieckiem mojej pasji miłości do kolorowych włóczek. Nie wyobrażam sobie dnia bez drutów bądź szydełka i wełny. Uwielbiam kupować, wybierać i dotykać włóczki. Otaczam się nimi na co dzień. Mam ich całe mnóstwo, kolekcjonuję, oglądam… Pewnego dnia postanowiłam, że mogę kupować i wybierać nie tylko dla siebie. I tak powstał sklepik Liloppi.

 • Kontakt

  Adres: ul. Przyczyna Dolna 1
  67-400 Wschowa | Polska

  Email: pomoc@liloppi.pl
  Poniedziałek - piątek : 12.00 - 16.00

 • Liloppi DROPS Store

  drops store