Włóczka YarnArt

Włóczka YarnArt to marka wysokiej jakości przędzy tureckich. Logiem tej firmy sygnowane są włóczki mieszane, składające się z naturalnej wełny lub bawełny oraz syntetycznych dodatków. Włóczki YarnArt są szczególnie cenione za doskonałą jakość i piękną kolorystykę. Wśród najchętniej kupowanych znajduje się bawełniano-akrylowa włóczka Flowers, która szczególnie polecana jest na wyroby letnie. Warto zwrócić również uwagę na włóczkę Ambiance – mieszankę wełny i włókna akrylowego, która jest doskonałym materiałem na wyroby jesienno-zimowe. To jednak nie jedyne włóczki tej firmy w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem firmy YarnArt.

YarnArt

W ofercie 149 produktów.

Pokazano 1-32 z 149 pozycji

Aktywne filtry

Produkty polecane przez nasz sklep z włóczką

Opinie

Niania
Tego mi chyba brakowało. Właśnie czegoś takiego, jak włóczka YarnArt. Kolory na każdą porę roku. Nie muszę się więc ograniczać i dziergać tak, żeby kojarzyć wszystko z kilkoma miesiącami. Z włóczką YarnArt nie czuje, że coś mi umyka. Głębia barw, różne jej odmiany, możliwości, jakie dzięki temu daje, to wszystko mnie przekonuje. Nawet mój chłopak pyta mnie czasami, czy mamy jeszcze włóczki YarnArt, bo jak nie, to zaraz je zamówi. Sam się przekonał, że wydziergane swetry, czy szaliki z włóczki YarnArt są jakby stworzone dla nas.
Szczęśliwa Córka
Z moją mamą mamy taki zwyczaj, że kiedy się spotykamy, najpierw zaczynamy od rozmów – co tam w świecie szeroko rozumianego rękodzieła. Mama od dłuższego czasu korzysta z włóczek YarnArt, a ja do tej pory korzystałam z innych. Spotykamy się w weekendy, bo wtedy mamy trochę więcej czasu. W ostatnią sobotę, mówię do mamy: ok., zamieńmy się, pokaż jak się dzierga z włóczki YarnArt. Na co mama? Jak się dzierga? Lepiej zobacz, co ostatnio zrobiłam. I pokazała mi chustę, taką wzorowaną na tureckie. Mamy lubi te strony. Świetna kolorystyka, pomyślałam. I to uzyskałaś dzięki włóczce YarnArt? Na co mama, że właśnie tak. Super mieć taką mamę.
Tęcza
Nie wiedziałam, że włóczka YarnArt pochodzi z Turcji. Nie wiem dlaczego. Może sobie trochę inaczej ten kraj wyobrażałam. Może nie aż tak kolorowo. A tutaj? Proszę – same niespodzianki. Najczęściej celuję w bawełnę. Włóczka YarnArt ma sporo do zaoferowania. Szczególnie dla takich jak ja – kolorowych ludzi, patrzących na świat przez różowe okulary. Niech tylko przyjdzie lato, to wszystko mam już zaplanowane. Ostatnio słyszałam, że trzeba na świat patrzeć realnie. Ja na to – to chyba nie wiesz co to włóczka YarnArt.
Paleta
Kopalnia kolorów i to wszystko ma włóczka YarnArt. Czasami się zastanawiam, czy jak w czasach, kiedy telewizja była czarno-biała, to istniały już włóczki YarnArt. Bo jeżeli, to by wiele tłumaczyło. W sensie, że jakoś tam człowiek mógł żyć bez tych wszystkich wielobarwnych wzorów. Ale jeżeli było odwrotnie, to nie wiem, jak to mogło funkcjonować. Tutaj pełna paleta z włóczki YarnArt, a z drugiej strony biało-czarne postacie na ekranie. Ktoś to kiedyś sprawdzał? Bo jak pytam seniorów, to patrzą na mnie jakoś dziwnie.
Naturalna
Z włóczki YarnArt najchętniej wybieram włókna bawełniane. Świetna propozycja, kolory rzucające się w oczy, pełna paleta barw. Owszem, włóczka YarnArt ma też inne zestawy. Choćby mieszane. Nie mówię, że nie. Każdy wybiera według własnych potrzeb. Ja muszę powiedzieć, że zaczęłam od bawełnianych i tak mi już zostało. Zamierzam skorzystać z innych propozycji włóczki YarnArt, ale jeszcze przez chwilę muszę się nacieszyć tymi naturalnymi włóknami pochodzenia roślinnego. Jest miękka i to mnie w niej pociąga.
Kwiatek
Włóczka YarnArt to dla mnie przede wszystkim możliwość artystycznego wyżycia. W życiu nie ma zbyt dużo takich chwil, żeby popuścić wodze fantazji. Trzeba chyba urodzić się w artystycznej rodzinie. No mnie to ominęło, ale za to mam dostęp do włóczek YarnArt i tutaj moja wyobraźnia nie zna granic. Można wszystko, a właściwie trzeba. Pracuję na co dzień z młodzieżą w miejscowym domu kultury i często oni sami pytają mnie skąd mam takie kolorowe i ciekawe ozdoby. Jak to skąd, odpowiadam, wszystko dzięki włóczce YarnArt.
Kolory
Co do życia na krawędzi, to dla mnie włóczka YarnArt jest jak najbardziej właściwym wyborem. Zgadzam się, że jak ktoś ma artystyczne zapędy, to w przypadku włóczki YarnArt, będzie zadowolony.
Znajoma
Miałam taką zabawną sytuację, kiedy przyszło do mnie zamówienie, a w nim tylko włóczka YarnArt. Akurat byli goście, a ja już nie mogłam się doczekać, więc pokazałam im, co odebrałam od kuriera. Pokazałam, co można zrobić z włóczki YarnArt, a goście byli zaskoczeni.
Sztuka
Muszę powiedzieć, że włóczka YarnArt też wyzwala we mnie jakąś artystyczną duszę. Jeżeli wokół ciebie jest włóczka YarnArt, to ona sama w sobie powoduje, że zaczynasz myśleć nieco inaczej.
Do Sztuka
Nie zgodzę się. Włóczka YarnArt nie jest tutaj chyba dobrym przykładem. Właśnie dlatego, że ona ma w sobie już ten zmysł artystyczny, który może, ale chyba nie musi prowokować do robienia oryginalnych robótek. Wydaje mi się, że włóczka YarnArt właśnie zastępuje to, co posiadają tak zwane artystyczne dusze.
Grupa
Ktoś mnie ostatnio pytał, czy włóczka YarnArt wybieram w proporcjach włókien mieszanych, czy stawiam na bawełnę. Chyba na grupie taka dyskusja się odbyła. Każdy w tym zakresie decyduje się na własny rachunek. Tak myślę. Dla mnie włóczka YarnArt bez względu na rodzaj motka jest najlepsza i najciekawsza.
Do Grupa
Też się nad tym zastanawiałam, ale na własny użytek. Włóczka YarnArt budzi właśnie takie skojarzenia i sama jestem ciekawa, czy wybierając konkretne przędze, osoby decydują się na nie ze względu na tę ich artystyczną duszę?. Wydaje mi się, że włóczka YarnArt nie zostawia tutaj zbyt dużego pola manewru.
wnuki
Tutaj wiele osób podkreśla, że włóczka YarnArt ma w sobie ten artystyczny sznyt. A ja muszę powiedzieć, że jest po prostu miękką przędzą. Świetnie się z nią pracuje. Uwielbiam robić z niej rzeczy dla dzieci. Włóczka YarnArt widać przemawia do różnych gustów i wrażliwości.
Do Wnuki
Ciekawa uwaga. Ja jeszcze nie mam wnuków, ale kto wie, może kiedyś się doczekam, to i włóczka YarnArt będzie do nich pasować. Ja z kolei uważam, a dziergam od 20 lat, że liczy się przędza, ale i to, co z niej zrobimy. Jeżeli ma to być garderoba, a nie dodatki do domu, to włóczka YarnArt jak najbardziej się do tego nadaje.
Szczęśliwa
Ależ mam dzisiaj dzień. Włóczka YarnArt i jej nowości u was odbierają mi mowę. Nie przesadzam. Tylko teraz od czego zacząć. No i jeszcze wiskoza, którą prywatnie doceniam ;) Wielki plus dla włóczki YarnArt i dla was.
Roby
Ja tak kojarzę właśnie, że włóczka YarnArt jak nas czymś nie zaskoczy, to byłoby to dziwne. Ja już od dłuższego czasu dziergam z włóczki YarnArt Twisted Macrame. Beż i ecru w sam raz dla mnie. Ktoś o mnie tutaj myśli. Super.
Bogna
Bardzo fajnie. Wszystko się zgadza. Włóczka YarnArt jak zawsze na poziomie – kolorystycznym, cenowym i w sensie nowości.
Do Bogna
Zgodzę się. Włóczka YarnArt jeżeli chodzi o nowości nie ma sobie równych. Przynajmniej ja tak to widzę. Może jeszcze bym wymieniła kilka innych włóczek, ale mi wystarczy włóczka YarnArt. Jak mam ją pod ręką, to nie mam pytań.
Skuteczna
Ktoś wspominał, że włóczka YarnArt ma ten artystyczny sznyt. Ja bym powiedziała, że powinna być wykorzystywana na lekcjach zręcznościowych w szkołach podstawowych. Włóczka YarnArt posłużyłaby tu za milczącą, ale skuteczną, nauczycielką.
Pytanko
A są w ogóle lekcje zręcznościowe? ;) Rzeczywiście włóczka YarnArt, ale nie tylko ona, mogłaby stanowić jakiś włóczkarski podręcznik dla dzieciaków w klasach 6-8. Może nawet wystarczyłaby sama włóczka YarnArt
newsy
Widzę, że są nowości. Włóczka YarnArt jak zwykle w formie. Ciekawe jest to nowe zestawienie kolorów, a i włókna są intrygujące. Lubię mieszane motki. Zastanawiam się tylko,czy włóczka YarnArt jeszcze nas czymś zaskoczy.
do newsy
Chyba włóczka YarnArt już niczym więcej nie zaskoczy. Nie to, żebym narzekała albo marudziła. Bo to jest mistrzostwo świata i nie ma co do tego dwóch zdań. Myślę tylko, że włóczka YarnArt nie musi się już silić, żeby przekonywać do siebie. Stałych fanek ma na cały życie wystarczającą ilość ;)
Bella
Włóczka YarnArt Bellissimo, widzieliście? Była tutaj wcześniej? Nie widziałam jej. Pomimo, że moher ma tam 13%, to widać po wyglądzie, że ma wpływ na strukturę włókna. Czy ktoś z tej włóczki YarnArt korzystał już? Ciekawa jestem
Zeliga
Nie widziałam, ale dopiero w tym roku będę dziergać i wybieram właśnie włóczki YarnArt. Dzięki za wskazówkę. Bardzo lubię moher w motkach, bo jest taki milusi w dotyku, szczególnie w tych wariantach mieszanych. Jak już będę miała opinię, to chętniej powiem coś więcej na temat włóczki YarnArt.
Amanda
Bardzo mnie ostatnio kręci Bellissimo. Nie wiem już, czy włóczka YarnArt zawsze miała te motki, czy ich do tej pory nie widziałam? Bardzo lubię moher, nawet jeżeli jest go tylko kilkanaście procent w całym motku. Włóczka YarnArt w tym zestawie ma i moher i jak zawsze super połączenia.
Potwierdzam
Bellissimo? Uwielbiam. Włóczka YarnArt nie byłaby sobą, gdyby nie wymyśliła czegoś takiego. Tak, wiem, że stoją za tym producenci i osoby, które tylko myślą, co tutaj podrzucić nowego, ale jak coś się sprawdza, to tylko się cieszyć. Włóczka YarnArt zapewnia kopalnię pomysłów. Zawsze czymś zaskoczy.
Inspiruje
Włóczka YarnArt jest na wszystko. Na każdą porę. A jak jeszcze ktoś ma artystyczny zmysł, to jest to ogromne pole do popisu. Włóczka YarnArt pod tym względem sama inspiruje. Swoimi boskimi kolorami.
Wzory
Mnie inspirują wzory, haha, ale nie powiem, włóczka YarnArt rozbudza wyobraźnię. Muszę się zgodzić, że każda pora roku jest dobra, żeby skorzystać z włóczki YarnArt.
Egzamin
Jestem za tym, by w szkołach artystycznych pytano na egzaminach, czy znana jest wszystkim włóczka YarnArt. No może nie na uczelniach, związanych z teatrem, ale np. jak ktoś chciałby dostać Oscara z kostumów, to włóczka YarnArt powinna być obowiązkowo co najmniej na zajęciach, jeżeli nie na egzaminie.
Chusta
To ciekawy pomysł. Ja bym jeszcze zrobiła tak, żeby włóczka YarnArt, albo jakaś robótka z tej przędzy, była zainstalowana w gablocie w takiej szkole artystycznej. Może to by kogoś zainteresowało i więcej robótek typu gustowne szale z włóczki YarnArt by powstało ;)
Łąki lawendowe
Włóczka YarnArt i lawendowa łąka. Polecam z całego serca, wątroby i nerek. Zrobiłam z niej dla córki sukienkę. Pierwszy raz była w niej w szkole, a po zajęciach zadzwoniły do mnie dwie mamy, że ich córki były zachwycone i czy zdradzę, gdzie kupiłam. Haha, a ja mówię, że po pierwsze, odpowiada za to włóczka YarnArt, a po drugie ja we własnej osobie. Teraz robię warsztaty, bo mamy chcą się nauczyć dziergać i już się nie mogą doczekać, kiedy zamówią włóczkę YarnArt.
Ambasadorka
Też mam podobne doświadczenia. W ogóle wydaje mi się, że włóczka YarnArt mogłaby zostać uznana za królową włóczek. Jak promować rękodzieło oparte o szydełkowanie, to włóczka YarnArt nadawałby się na genialnego ambasadora. Mam to samo. To znaczy – uwielbiam.
 • Sklep z włóczką

  Mam na imię Karolina i jestem właścicielką sklepiku liloppi.pl. Sklep jest dzieckiem mojej pasji miłości do kolorowych włóczek. Nie wyobrażam sobie dnia bez drutów bądź szydełka i wełny. Uwielbiam kupować, wybierać i dotykać włóczki. Otaczam się nimi na co dzień. Mam ich całe mnóstwo, kolekcjonuję, oglądam… Pewnego dnia postanowiłam, że mogę kupować i wybierać nie tylko dla siebie. I tak powstał sklepik Liloppi.

 • Kontakt

  Adres: ul. Przyczyna Dolna 1
  67-400 Wschowa | Polska

  Email: pomoc@liloppi.pl
  Poniedziałek - piątek : 12.00 - 16.00

 • Liloppi DROPS Store

  drops store

Koszyk

Do sklepu

Koszyk jest pusty.

 

Sprawdź popularne tagi w naszym sklepie

Moje konto

Moje konto

Nie masz konta?
Stwórz konto