Włóczka Stenli Yarn Macrame Cake

Stenli Yarn Macrame Cake to propozycja sznurka o okrągłym przekroju i średnicy 3 mm. Skład tej przędzy to  80% bawełna wzmocniona 20% poliestru, co nadaje wyrobom umiarkowaną elastyczność i dobrą wytrzymałość. Przędza jest fantazyjnie farbowana, przejścia kolorystyczne nie są zbyt długie. Macrame Cake doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju projekty takie jak makramy, torby, plecaki, biżuteria, akcesoria do domu, zabawki, dywany. 

Stenli Yarn Macrame Cake sprzedawany jest w 250g motkach (275m).

Zalecany rozmiar drutów/szydełka: 3,5mm - 4,00 mm.

Gama kolorystyczna pozwala na efektowen łączenie z innymi produktami z tej linii - Stenli Yarn Macrame Cotton 3mm  i Stenli Yarn Macrame Cotton 3mm lux.

Macrame Cake

Aktywne filtry

 • Sklep z włóczką

  Mam na imię Karolina i jestem właścicielką sklepiku liloppi.pl. Sklep jest dzieckiem mojej pasji miłości do kolorowych włóczek. Nie wyobrażam sobie dnia bez drutów bądź szydełka i wełny. Uwielbiam kupować, wybierać i dotykać włóczki. Otaczam się nimi na co dzień. Mam ich całe mnóstwo, kolekcjonuję, oglądam… Pewnego dnia postanowiłam, że mogę kupować i wybierać nie tylko dla siebie. I tak powstał sklepik Liloppi.

 • Kontakt

  Adres: ul. Przyczyna Dolna 1
  67-400 Wschowa | Polska

  Email: pomoc@liloppi.pl
  Poniedziałek - piątek : 12.00 - 16.00

 • Liloppi DROPS Store

  drops store