Włóczka Katia

Włóczka Katia to szeroki wybór przędzy o rozmaitych proporcjach. Mamy do wyboru motki z naturalnym włóknem 100% bawełny (Katia Funny i Katia Fair), mieszanką naturalnych włókien w proporcjach 60% bawełny, 30% wełny i 10% wełny z jaka (Katia Concept Cotton) oraz mieszane w proporcjach 50% bawełny i 50% akrylu (Katia Neon). W zależności od odmiany włóczki Katia oferujemy motki o wadze 200 gram, 150 gram i 50 gram o różnej długości. Do każdego też rodzaju włóczki Katia zalecamy druty i szydełka w innych rozmiarach. Są one opisane pod poszczególnymi motkami. Wielokolorowe włóczki, jak i te jednolite zapewniają możliwość szydełkowania i przygotowania chust, szali, sweterków, bluzek itp. na wszystkie pory roku.

Katia

Aktywne filtry

Produkty polecane przez nasz sklep z włóczką

Opinie

Kasia
Zapytałam ostatnio mamę, co chciałaby, żeby jej wydziergać na Dzień Matki. A ona, że niech to będzie coś miłego i miękkiego w dotyku. Jak to usłyszałam, to wiedziałem, że najlepiej się do tego nadaje włóczka katia. Spełnia wszystkie te wymagania. Niby nie są one zbyt duże, ale często z niej korzystam i zawsze kiedy myślę o jakiejś rzeczy w ten sposób, to wybieram włóczkę katia. I wcale to nie jest jakiś nawyk, czy nawet nałóg. Przeciwnie. Jest to świadomy wybór. Super mi się dzierga z włóczki katia. A to co wychodzi spod szydełek – pierwsza klasa. Dzięki, że macie ją u siebie.
Do Kasi
Też dziergałam z włóczki katia, ale na święta wielkanocne. Takie tam ozdoby. W domu wszyscy się cieszą, jak co roku mam inne pomysły. Nawet pytają mnie, co tym razem mam w planach. A ja im, że na pewno coś z włóczki katia, ale rodzina nie za bardzo zorientowana. Wydaje im się, że włóczka do włóczki podobna. Nie mam czasu im tłumaczyć, bo ich interesują tylko efekty. W tym roku z włóczki katia przygotowałam zabawki dla dzieci, bo przyjechała siostra z maluchami, a one bardzo lubią takie niespodzianki.
Cenna
O, widzę, że włóczka katia ma coraz więcej fanów. Co powiecie na mieszane zestawy? Mnie najbardziej we włóczkach katia interesują te z naturalnych włókien. Lubię też inne, ale te chyba do mnie przemawiają. Nie, to nie jest jakiś mój afrodyzjak. Nic z tych rzeczy. Raz coś zamówiłam, chyba właśnie ten zestaw z włókien bawełny i wełny i po pierwszych ruchach szydełkiem wiedziałam już, że pasuje. Często z nich korzystam. Ale włóczka katia chyba była pierwsza, która odkryła przede mną możliwości naturalnych włókien.
Priv
Włóczka katia to dla mnie przede wszystkim neony. Uwielbiam te kolory. Kiedyś mówiono, że one pasują one do osób z pierwszych stron gazet, celebrytów, ale potem to się zmieniło. I te piękne barwy zaczęły pojawiać się wszędzie. Pod tym względem kolorystyka włóczki katia to dla mnie numer jeden.
Do priv
Mam podobnie. Dla mnie też włóczka katia to przede wszystkim pomysł na fluorescencyjną garderobę. Tak, wiem, że mogłabym poszukać trochę w sklepach, trochę na aukcjach i znalazłabym to, czego szukam. Ale nie po to uczyłam się szydełkować, żeby włóczka katia leżała u mnie bezczynnie.
Urlopowiczka
Włóczka katia znalazła moje uznanie za pierwszym razem. Kilka lat temu. Robiłyśmy zamówienie i trafiłyśmy na mieszankę włókien bawełny i wełny. Dobrze pamiętam ten dzień, szukałyśmy czegoś odpowiedniego. No i trafiłyśmy na włóczkę katia.
Powroty
Czy masz na myśli wełnę z jaka, pisząc, że włóczka katia to był Twój pierwszy wybór? Ciekawa jestem, bo ja z kolei cenię sobie również mieszane przędze i eksperymentuje z różnymi, z różnych firm. Najlepiej, jak mają wiele różnych włókien. Włóczka katia ma tutaj trzy nitki, w tym właśnie wełnę z jaka i to przykuło moją uwagę.
Miłośniczka
Włóczka katia przede wszystkim kojarzy mi się z letnim okresem. Co roku dziergam z niej koce. Właśnie te z włókien bawełny lub bawełny i akrylu. Wiem, że zaraz ktoś może mi powie, że koce powinny być ciepłe. Wystarczy czasami przełamać się i spróbować czegoś innego. Pod tym względem włóczka katia mnie zaskoczyła, jak mało która.
Do Miłośniczka
Co do mnie, to mam nieco inaczej. Owszem, to ciekawy pomysł, że włóczka katia, szczególnie z tych motków z domieszką akrylu, wykorzystywana jest na koce. Nigdy tego nie robiłam. Może spróbuję. Ja jednak nie mam tak sprecyzowanych potrzeb. Dla mnie sam proces dziergania jest najważniejszy. Włóczka katia należy do tych, które lubię i cenię.
work
W pracy ostatnio szefowa pytała mnie, czy znam jakiegoś dobrego terapeutę. A ja na to, że owszem i jest to włóczka katia. Trochę się nie zrozumieliśmy, bo ona zaraz, czy podam jej adres, bo chyba mnie dobrze nie zrozumiała. Więc mówię – włóczka katia i zaraz dodałam dla złagodzenia atmosfery, że może w żadnym rankingu terapeutycznym jej nie znajdzie, ale niech spróbuje dziergania.
Do_work
A to dopiero. Tak powiedziałaś szefowej? Że włóczka katia? Wiem co miałaś na myśli. Mnie na przykład uspokajają neonowe motki. Te, które włóczka katia ma do wyboru.
Arysto
Oglądałam ostatnio serial ,,Rzym” i zastanawiałam się, jakby wyglądali niektórzy bohaterowie, gdyby włóczka Katia odpowiadała za ich garderobę. W sensie – co powiedziałyby osoby, odpowiedzialne za kostiumy? Czy by się nadawały. Bo patrząc na niektóre rzeczy miałam wrażenie, że włóczka Katia by się tam nadawała, jak mało która.
Do Arysto
To ciekawe. Pamiętam ten serial, ale bardzo skrótowo. Mam podobnie. Nie wiem rzecz jasna, czy włóczka Katia sprawdziłaby się na planie filmowym, ale tak, jak piszesz, na pewno są tam osoby, które by z tego wydziergały odpowiednie stroje. Moim zdaniem – jeżeli dobrze pamiętam – włóczka Katia pasowałoby do garderoby kobiet.
Joke
Powiem tak – jest włóczka katia, jest zabawa.
do Joke
Haha, to ja powiem więcej – jest włóczka katia, jest impreza, są robótki, nie ma nudy ;)
Funny
Włóczka katia ma świetne rozwiązania. Ostatnio próbowałam Funny Rainbow, tą z czterema kolorami. Cała rodzina zachwycona, a robię już zapasy na zimę ;) Z kolei zimą, włóczka katia będzie mi potrzebna do tego, by coś na lato już szykować, albo na wiosnę. Kolory ma do tego idealne.
Neony
Już ktoś chyba pisał. Dla mnie włóczka Katia to neony. Przede wszystkim one. W ogóle szukam takich rozwiązań. Czasami mam przesyt i przerzucam się na coś innego. Ale i tak potem wracam. Nie mówię, że włóczka Katia nie ma konkurencji. Ma, ale i tak dla mnie jest number one.
Neona
Często piszecie, że włóczka Katia pasuje wam ze względu na neonowe kolory. Czy skład jest wam obojętny? Zastanawiam się właśnie nad sweterkiem i chciałabym, żeby miał taki look ;) Widzę, że włóczka Katia ma tylko takie fajne rozwiązania.
Ela
Jeżeli sweterek, to włóczka Katia ma tutaj mieszankę bawełniano-akrylową. Będzie się nadawać bez dwóch zdań. Jest też sama bawełna. Zobacz: włóczka Katia Fair Cotton.
Jaki
Przejrzałam sobie opinie na tym forum. Włóczka Katia – mam taką uwagę – to nie tylko neony. Właściwie co kto lubi. Mnie np. dodatki z wełną Jaki interesują. Nie zauważyłam, żeby inne miały te włókna. A włóczka Katia – no proszę, jakie pozytywne zaskoczenie
Do Jaki
Wełna z Jaki? Wypróbuję. Włóczka Katia mnie jednak kusi ze względu na tę paletę neonowych barw. Nie wiedziałam, że w innych przędzach są takie dodatki. Sprawdziłam, że 10%. Ktoś próbował, jak włóczka Katia pod tym względem się prezentuje w robótce.
Dorota
Każdy ma jakieś preferencje. Włóczka Katia dla mnie jest cała do wzięcia. Czy to neony, czy inne kolory. Bez różnicy. Podobnie z rodzajem włókien. Na każdą porę roku, tylko trzeba mieć pomysł. Tak więc zgadzam się, że jak włóczka Katia ma 10% wełny Jaki, to trzeba wypróbować.
Trinity
O, widzę, że wyznawcy neonów nie ustępują pola. Włóczka katia, tyle o niej piszecie, że muszę spróbować. Nawet u nas grupie ktoś mi zwrócił uwagę, że tutaj toczy się wielki włóczkarski spór. Przeczytałam i widzę, że nie, hehe, za to fajne podejście do włóczki katia widzę. Gratuluję.
Babcia
Dostałam od wnuków ciepłą czapkę. Na dzień babci. Ich mama, moja synowa, zdradziła, że włóczka katia jest za to odpowiedzialna. Sama dziergam i zamówiłam sobie kilka włóczek. Jestem zadowolona. Włóczka katia szczególnie jednokolorowa – różne włóczki – zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.
Wnuczka ;)
A to ciekawe. Ja sobie zażyczyłam, żeby jakieś ciekawe włóczki mi zamówić. Włóczka katia okazała się strzałem w dziesiątkę. To znaczy, że otrzymałam właśnie stąd kilka motków. A dokładnie cztery. Muszę powiedzieć, że włóczka katia zrobiła na mnie największe wrażenie w tych intensywnych kolorach.
Movie
Próbuję wszystkiego. Tak, jak z filmami, nie mam ulubionego gatunku, tak i tutaj. Teraz włóczka Katia, bo uważam, że trzeba wszystkiego spróbować. Ja poza tym mam jeszcze taką potrzebę, by sobie potem robić notatki, takie wypiski cech charakterystycznych każdej przędzy. Jak już włóczka Katia zostanie przeze mnie zbadana ;) to podzielę się uwagami.
Mig
Zaglądam czasami do sieci, nie pamiętam już, czy gdzieś mi mignęła włóczka Katia. W sensie, czy trafiłam na jakieś opisy. Może nie szukałam zbyt dużo na ten temat. Chętnie przeczytam, jak już będziesz gotowa, żeby coś napisać na temat włóczki Katia.
Wachlarze
Czy waszym zdaniem włóczka Katia ma szeroki wachlarz możliwych włókien, czy mógłby zostać poszerzony? Pytam te osoby, dla których włóczka Katia ma podobne znaczenie, jak dla mnie. W sensie, że najczęściej po nią właśnie sięgają.
Proporcje
Dla mnie włóczka Katia jest w sam raz. Wprawdzie najczęściej korzystam z włókien bawełnianych, ale ostatnio włóczka Katia zainteresowała mnie w proporcjach bawełna i akryl i muszę powiedzieć, że nie zawiodłam się.
Wachlarze
Dla mnie każdy motek, to przygoda. Również włóczka Katia nie odbiega od tego wzoru. Najczęściej korzystam z neonów, ale zdaję sobie sprawę, że być może nie dla wszystkich ten kolorystyczny wachlarz jest tak ciekawy, jak dla mnie. Niemniej jak widzę neony, to włóczka Katia może być dla mnie z jakiegokolwiek włókna. Za każdym razem będę wiedziała, jak ją wykorzystać.
System
O, to słuszna uwaga. Każdy wybiera to, co mu pasuje. Nie mam jakichś szczególnych priorytetów. Ale włóczka Katia jest dla mnie ok., tak, jak i pozostałe. Nie zawiodłam się, włókno się nie rozdwaja, idealnie leży na drutach. I to ma dla mnie znaczenie. W tym sensie włóczka Katia i każda inna jest w moim systemie ocen ;) najlepsza i wydajna.
intensywnie
Mam teraz na drutach z włóczki Katia motek Fair Cotton. Jesienią korzystałam z intensywniejszych kolorów, a teraz mam potrzebę, żeby nieco wyhamować ;) Nie wiem, jak u was, ale ja tak mam, że w chłodne pory roku zdecydowanie lepiej mi z wyrazistymi kolorami. A włóczka Katia, szczególnie w neonowych wyborach świetnie się sprawdza.
Ożywiona
O, proszę, to ja mam odwrotnie, naprawdę i nawet nie wiem, czy stoi za tym jakaś filozofia. Włóczka Katia ma pod tym względem spory rozrzut. I jest w czym wybierać. Wiosną i latem czuję się jednak zdecydowanie lepiej, kiedy mam na drutach bardziej ożywione nitki. I rzeczywiście włóczka Katia ma tutaj wiele do zaoferowania.
 • Sklep z włóczką

  Mam na imię Karolina i jestem właścicielką sklepiku liloppi.pl. Sklep jest dzieckiem mojej pasji miłości do kolorowych włóczek. Nie wyobrażam sobie dnia bez drutów bądź szydełka i wełny. Uwielbiam kupować, wybierać i dotykać włóczki. Otaczam się nimi na co dzień. Mam ich całe mnóstwo, kolekcjonuję, oglądam… Pewnego dnia postanowiłam, że mogę kupować i wybierać nie tylko dla siebie. I tak powstał sklepik Liloppi.

 • Kontakt

  Adres: ul. Przyczyna Dolna 1
  67-400 Wschowa | Polska

  Email: pomoc@liloppi.pl
  Poniedziałek - piątek : 12.00 - 16.00

 • Liloppi DROPS Store

  drops store

Koszyk

Do sklepu

Koszyk jest pusty.

 

Sprawdź popularne tagi w naszym sklepie

Moje konto

Moje konto

Nie masz konta?
Stwórz konto