Włóczka Nako

Włóczka Nako to marka włóczek pochodzących z Turcji. Z logo tej firmy można zakupić zarówno włóczki łączące w sobie włókna naturalne i sztuczne jak i bazujące jedynie na akrylu. Duża ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród włóczek Nako można znaleźć wielobarwne włóczki ombre takie jak np. Nako Vals, które nadają się do dziergania odzieży i dodatków całorocznych. Są również włóczki grube jak NAKO POP MIX, idealne na zimowe szale, czapki czy rękawiczki.

Nako

Aktywne filtry

Produkty polecane przez nasz sklep z włóczką

Opinie

Z podróży
Wróciłam właśnie z Turcji i zaraz napisałam do znajomych, żeby spróbowały włóczki Nako. Były zdziwione, że zamiast o podróży, to ja im od razu o włóczce. No, ale jakby przeżyły to, co ja z włóczką Nako, to by nie były tak zdziwione. Owszem, potem spotkałyśmy się na pogaduchach, jak to nam się często zdarza, ale co to była za frajda. Wszystkie wyposażone we włóczki Nako. W takich warunkach można opowiadać o Turcji. Naprawdę. Mam to już opanowane. My z szydełkami w rękach, włóczka Nako w zasięgu ręki, wino, dobre towarzystwo i wspomnienia z podróży. To jest to.
Melancholijna
Mnie przekonują emocje w opisie. Włóczka Nako ma na przykład taki – melancholijne popołudnie. To oczywiście nie jedyny wybór, ale ten przykuł moją uwagę. Korzystam od samego początku z włóczki Nako. Dobieram sobie systematycznie różne jej rodzaje. Dawno mnie już przekonały do siebie. Ale wiecie, jak to jest? Czasami dziergając na szydełku, myśli krążą gdzieś daleko, człowiek robi się nieco melancholijny, coś sobie przypomni, za czymś zatęskni i wtedy trafia na taką włóczkę Nako, która idealnie oddaje twój nastrój. Potem okazuje się, że jest idealna i powstają z niej naprawdę świetne rzeczy.
Mój_były
Wczoraj dowiedziałam się, że mój były ma plan nauczyć się dziergać, bo włóczka Nako nie daje mu spokoju. Ma ją u siebie, bo mu ją wręczyłam na do widzenia. Jeden motek. A teraz słyszę, że będzie dziergał. Włóczka Nako nadaje się dla wszystkich. Nie mówię, że nie. Miała o mnie przypominać, ale żeby zaraz uczyć się na niej? Czy to wypada? Wątpię. Niech sobie włóczkę Nako zostawi, czyli ten prezent ode mnie, a zajmie się czymś innym. Albo niech inne włóczki sobie zamówi. To jest typowe dla niego.
Do Mój_były
Włóczka Nako, jako prezent dla byłego? Coś w tym jest, widzę, że lubisz dziergać. Masz rację, nie powinno się wykorzystywać prezentów w ten sposób. Też bym była zaskoczona. To tak jak by wziąć od niego kwiat i zanieść na cmentarz. Litości. A włóczka Nako rzeczywiście jest idealna. Mnie najbardziej te kolory inspirują. Jak widzę azuryt w miedzi, albo wiosenne kwiaty, to mam dokładny plan co z nich zrobić. Znajomi zwrócili mi uwagę na kolorystykę włóczek Nako. Dopiero od niedawna z niej korzystam i jest ok.
Oczko
Ktoś napisał, że włóczka Nako pochodzi z Turcji, a ja muszę powiedzieć, że rzadziej interesuję się skąd pochodzą poszczególne przędze. Bardziej mnie interesuje, jak się układają oczka i czy mam odpowiednie druty do grubości nitek. Pod tym względem muszę powiedzieć, że włóczka Nako mnie nie zawodzi. I nawet gdyby była spod mojej wioski, też bym chętnie korzystała, bo po prostu mam dobre doświadczenia. Rzeczywiście kolorystyka jest spoko, ale ja prawdę mówiąc stawiam jeszcze na akryl. I wtedy mam już wszystko.
Cenna
Przede wszystkim każdy ma inne upodobania. Dla mnie włóczka Nako właśnie ze względu na dostępne tutaj akrylowe przędze jest ciekawym rozwiązaniem. Jeżeli miałabym komuś polecić sztuczne włókna, to właśnie stawiałabym na te, z których zrobiona jest włóczka Nako. Wiadomo, że włókno do włókna niepodobne. Przędze się różnią od siebie. Próbowałam różnych akryli, ale ten z włóczki Nako najbardziej mi odpowiada. Nie twierdzę, że zaraz wszyscy muszą z niej korzystać. Jeszcze by zabrakło dla mnie ;)
Odważna
Zawsze jak wiosna jest w pełni, to jestem ciekawa, co ma do zaproponowania włóczka Nako. Bardzo lubię wiosenne kwiaty. To ten zestaw kolorów, który budzi moje największe emocje. Włóczka Nako ma tutaj ciekawy zestaw. Odważny, ale szlachetny.
Siostrzana
Ostatnio dzwoniła do mnie siostra, pytając, czy włóczka Nako, z której korzystam jest jednolita, czy to mieszana przędza. Chciała spróbować, ale zastanawiała się jeszcze nad konkretną robótką. No mnie przekonuje we włóczce Nako akryl. Jest przyjemny w dotyku i sprawdza się w czasie dziergania.
Summer
Na dzień matki dostałam śliwki w czekoladzie od męża. A dzień później przyszła do mnie zamówiona włóczka Nako w tej właśnie kolorystycznej propozycji. Mówię więc do wszystkich domowników – i na tym polega różnica. Śliwki zjedliśmy i śladu po nich nie ma, a włóczka Nako będzie nam towarzyszyć przez miesiąc.
Do Summer
Te śliwki to ciekawy motyw. W weekend mieliśmy pokaz robienia na drutach i ktoś właśnie z osób, które brały w nim udział, powiedział, że włóczka Nako jest kolorystycznie ciekawa. Miał ją ze sobą i uczył się na niej swoich pierwszych robótek. O dziwo – wiele osób z kursu przychodziło później do mnie, pytając, gdzie włóczka Nako w tych barwach jest dostępna.
France
Czytałam ostatnio o Henryku Walezym i zastanawiałam się, czy włóczka Nako dla Francuzów z okresu odrodzenia, byłaby do zaakceptowania. Wiem, że to dość abstrakcyjne myślenie. Bo chyba mieli inne sprawy na głowie. Ale włóczka Nako i jej kolorystyka wydaje się nikogo nie zostawiłaby obojętnym.
Do France
To ciekawe. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Włóczka Nako też jest moim pierwszym wyborem. To znaczy, że często decydując się na konkretną robótkę, zastanawiam się, czy włóczka Nako będzie się do tego nadawać.
Memory
Nie pamiętam już z kim się ostatnio spierałam, ale nie chodziło o dzierganie. Na pewno w tle była włóczka Nako. I że ktoś sobie zamówił i był bardzo zadowolony. Ale potem rozmowa przeszła na dzieci i że one ponoć twierdzą, że włóczka Nako kojarzy im się z taką romantyczną zadumą. Wyszło chyba, że wymyślił tę historię xd
Razem
A to ja nie mam aż takich przygód. Włóczka Nako broni się sama pod tym względem. Jakiekolwiek emocje by nie wzbudzała, to trudno by je nazwać smutnymi. Raczej włóczka Nako kojarzy mi się z pewną emocjonalną intensywnością.
Ciekawa
Czytałam, że te świetne kolory, jakie ma włóczka Nako, osiąga się tylko z akrylem. Czy ktoś to może potwierdzić?
Najlepsza
Włóczka Nako w kolorze śliwki może być dla mnie z jakiejkolwiek nitki. Lepszego doboru kolorów nie spotkałam. Przynajmniej dla mnie pod tym względem włóczka nako jest the Best.
Grzegorz
Włóczka Nako ma idealne kolory, ale nie wiem, czy akryl jest za to odpowiedzialny. Czytałam, że ponoć świetnie te włókna się barwią, ale w przypadku włóczki Nako wydaje mi się, że chodzi o coś innego.
Do Grzegorz
Możliwe, że włóczka Nako ma świetnych speców od PR. Mnie też kolory tutaj urzekają. Wiadomo, sprawa gustu. Czy akryl tak idealnie się barwi? Trudno mi się w tym temacie wypowiedzieć. Włóczka Nako mogłaby to zrobić, a właściwie jej pomysłodawcy ;)
 • Sklep z włóczką

  Mam na imię Karolina i jestem właścicielką sklepiku liloppi.pl. Sklep jest dzieckiem mojej pasji miłości do kolorowych włóczek. Nie wyobrażam sobie dnia bez drutów bądź szydełka i wełny. Uwielbiam kupować, wybierać i dotykać włóczki. Otaczam się nimi na co dzień. Mam ich całe mnóstwo, kolekcjonuję, oglądam… Pewnego dnia postanowiłam, że mogę kupować i wybierać nie tylko dla siebie. I tak powstał sklepik Liloppi.

 • Kontakt

  Adres: ul. Przyczyna Dolna 1
  67-400 Wschowa | Polska

  Email: pomoc@liloppi.pl
  Poniedziałek - piątek : 12.00 - 16.00

 • Liloppi DROPS Store

  drops store