Włóczka Scheepjes

Jeżeli cenimy sobie wielobarwne, mieszane włóczki, to włóczka Scheepjes w pełni nas usatysfakcjonuje. Z tej rodziny posiadamy włóczki o rozmaitych składach. Łączą się ze sobą na przykład włókna bawełny, jedwabiu i poliestru w proporcjach 20, 20 i 60 procent (Scheepjes Secret Garden) albo bawełny i wełny w proporcjach 70% do 30% (Wooly Whirl). Znajdziemy tutaj połączenia bawełny z akrylem, czy wełny merynosowej i poliamidu, ale również niezwykle ciekawe włóczki wyprodukowane w 100% z najwyższej jakości akrylu. Nasza oferta różnych odmian włóczki Scheepjes przejawia się również w tym, że można je nabyć w motkach 100 gramowych i 50 gramowych – w zależności od jej rodzaju. Podobnie jest z szydełkami i drutami, których rozmiary są dostosowane do poszczególnych odsłon włóczki Scheepjes.

Scheepjes

W ofercie 212 produktów.

Pokazano 1-32 z 212 pozycji

Aktywne filtry

Produkty polecane przez nasz sklep z włóczką

Opinie

Kolorowa
Jak zaczęłam korzystać z włóczek Scheepjes, to pierwsze co przyszło mi do głowy, to hasło: żyj wesoło i kolorowo. Smutki, smuteczki na bok, teraz rządzi włóczka Scheepjes. Świetna na wiosnę i lato. Mnie tylko z tym się kojarzą.
Lekka
Właśnie myślałam o czymś lekkim i wpadłam na włóczki Scheepjes. Lubię dziergać raczej rzeczy, w których czuję się swobodnie. Jak spojrzę w lustro lub spotkam się ze znajomymi i usłyszę, że wyglądam i poruszam się jak motyl, to wiem, że to zasługa włóczek Scheepjes.
Ulubiona
Właśnie wróciłam z rozmowy o pracę i na pytanie o to, co lubię robić w wolnym czasie, zapytałam, czy pytający wie co to jest włóczka Scheepjes. Ależ był zdziwiony. Co to jest przędza, odpowiedział, wie, ale nie ma pojęcia dlaczego włóczka Scheepjes pojawiła się w naszej rozmowie. I się zaczęło.
Only
Gdzieś na forum ktoś pisał, żeby spróbować przędze antypilingowe. Włóczka Scheepjes mnie pod tym względem zaskoczyła. Nie wiem, czy wcześniej ich nie widziałam, czy od niedawna są w tej formie dostępne, ale spróbowałam. I przyznaję, że włóczka Scheepjes udowodniła mi, że mogę nawet przekonać się do akrylu.
Zaskoczeni
Włóczka Scheepjes często zaskakuje mnie nowościami. Chętnie tutaj zaglądam, bo wiem, że mogę na to liczyć. Jak coś pojawi się ciekawego, to jest możliwość zamówienia. Dawno już się przekonałam, że włóczka Scheepjes to dla mnie taka przędza, jakby ktoś ją specjalnie dla mnie wymyślił.
Lekkość
Och te kolory. Włóczka Scheepjes od zawsze mnie zaskakuje. Nie wiem skąd się to bierze, ale intensywność niektórych włóczek zapiera mi czasami dech. Nie myślcie, że to jakiś rodzaj egzaltacji. Nic podobnego. Po prostu włóczka Scheepjes na przykład – Hague, czy Eindhoven, to dla mnie rarytasy wśród przędz.
Pytanko
Czy włóczka Scheepjes antypillingowa różni się w robótce do innych? Ktoś ma może jakieś doświadczenia? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad akrylową i mieszaną. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi, bo do tej pory włóczka Scheepjes kojarzyła mi się z innymi motkami.
Podbijam
Mam podobne pytanie. Włóczka Scheepjes tak, ale czy antypilling robi różnicę?
Styl
Włóczka Scheepjes ma dla mnie styl taki, jakby to powiedzieć… no łączy podniosłość z ciekawą kolorystyką. Ostatnio z włóczki Scheepjes, tej The Hangue, robiłam dzieciom czapki. Idealne.
Basia
Czapki? Ale na zimę? Włóczka Scheepjes - tę, którą polecasz – dziergałam dodatki na choinkę. Bardzo mi zależało, żeby kolory były w kontraście do świąt. I muszę powiedzieć, że pod tym względem włóczka Scheepjes jest idealna.
 • Sklep z włóczką

  Mam na imię Karolina i jestem właścicielką sklepiku liloppi.pl. Sklep jest dzieckiem mojej pasji miłości do kolorowych włóczek. Nie wyobrażam sobie dnia bez drutów bądź szydełka i wełny. Uwielbiam kupować, wybierać i dotykać włóczki. Otaczam się nimi na co dzień. Mam ich całe mnóstwo, kolekcjonuję, oglądam… Pewnego dnia postanowiłam, że mogę kupować i wybierać nie tylko dla siebie. I tak powstał sklepik Liloppi.

 • Kontakt

  Adres: ul. Przyczyna Dolna 1
  67-400 Wschowa | Polska

  Email: pomoc@liloppi.pl
  Poniedziałek - piątek : 12.00 - 16.00

 • Liloppi DROPS Store

  drops store