Z firmą Rellana Grane niektóre nasze klientki miały już okazje spotkać się. Na stanie mamy Rellana Garne Dream – barwne, wełniano-akrylowe moteczki,  z których mogą powstać śliczne sweterki i chusty. Dziś pragniemy przedstawić kolejne włóczki tej niemieckiej firmy, które kryją się pod wdzięczną nazwą Kolibri.

Kolibri to 100 gramowe motki bardzo kolorowej włóczki skarpetkowej. Składają się w 75% z wełny i 25% z poliamidu. Wełna sprawia, że wszelkie wyroby są przyjemnie ciepłe, natomiast poliamid znacznie je wzmacnia. Ta włóczka jest idealna na skarpetki, które zazwyczaj bardzo szybko przecierają się. Dodatek poliamidu ochrania pięty i palce przed dziurami.

Warto jednak wiedzieć, że Kolibri to nie tylko włóczka na skarpetki, ale również na wszelkiego rodzaju inne wyroby. Kupując 1 motek włóczki można zrobić parę skarpet, rękawiczek czy mitenek. Z 3 motków powstanie wielokolorowa chusta, a z 5 -6 można zrobić sweterek.

Dziś mogę pochwalić się nowymi moteczkami, które już za kilka dni będzie można znaleźć w sklepie. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.