Kolejna kolorowa nowość, która może przyprawić o zawrót głowy to Liloppi Souffle, o którym wspominaliśmy ostatnio. W jej składzie znajdziemy 85% bawełny oraz 15% poliestru. Występuje w 280g motkach, w których jest 900 m. Ta dość niespotykana mieszkanka surowców sprawia, że włóczka jest oryginalna i zdecydowanie warta polecenia.

Najbardziej charakterystyczna cecha to delikatne przejścia między kolorami. Nie ma tutaj miejsca, w którym wyraźnie jeden kolor się kończy, a drugi zaczyna. Podobne zjawisko obserwujemy w Liloppi Muffin, o którym pisaliśmy tutaj.

Dodatkowo ciekawy efekt daje cieniutka nitka poliestru, która wzmacniając splot bawełniany, tworzy niespotykaną strukturę. Nitka nie jest napuszona, a raczej bardziej zbita, dzięki czemu praca z nią to czysta przyjemność.

Mamy do dyspozycji przepiękne kolorowe motki:

Wiśnia japońska

Wiosenne niebo

Ogród po deszczu

Wiosenny poranek

Wiosenna rabatka

Ślubny wianek

City life

Elegancja

 A także jednobarwne w pięciu stonowanych odcieniach:

Ecru

Czarny

Biały

Beżowy

Khaki

Zaskakujące efekty można uzyskać poprzez połączenie cieniowanego motka z monochromatycznym.

Doskonałe zwinięcie w tzw. bobbel, pozwala nam zdecydować, czy chcemy zacząć pracę od nitki zewnętrznej, czy też środkowej. Daje to zatem jeszcze więcej możliwości i kombinacji kolorystycznych.

biorąc pod uwagę fakt, że w składzie Liloppi Souffle przeważa bawełna, włóczka przeznaczona jest przede wszystkim na letnie wyroby odzieżowe. Dzianina będzie lekka i zwiewna, a do tego delikatna i miła dla skóry. Ponadto Souffle znajdzie zastosowanie w przedmiotach codziennego użytku, takich jak firany, czy obrusy. Dodatkowo dzięki poliestrowemu wzmocnieniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu, nasze projekty będą jak nowe.

Zdajemy sobie sprawę, że ciężko oprzeć się takim cudownym motkom, dlatego radzimy nie nadwyrężać swojej silnej woli i zapoznać się bliżej z naszymi propozycjami.

Przypominamy również o naszym programie lojalnościowym, w którym zbieramy punkty Lilopoints. Każde 100 pkt może obniżyć nasze zakupy aż o 5 zł. Po zakupie produktów zachęcamy do wystawienia im recenzji na stronie sklepu, gdyż za to również nagradzamy punktami 🙂