Kolorystyczne trendy tej wiosny- fuksja

W sklepach już od dawna widać wiosnę na wieszakach i wystawach. Wszystkie zimowe kolory zastąpiły nowe, bardziej wyraziste. Mamy tu na myśli wcześniej opisywane greenery, cytrynowy i papai. Do całej gamy cudownych odżywczych i energetycznych barw, dziś dołączy ostatnia- soczysta fuksja.

Odcień ten jest połączeniem niebieskiego i czerwonego w równych proporcjach. To cudowna alternatywa dla bardzo popularnego do tej pory pudrowego różu. Idealnie podkreśli ciemną karnację, ale każdy będzie w tym kolorze wyglądał fantastycznie, pod warunkiem, że będzie się w nim dobrze czuł. Dla mniej odważnych i przebojowych osób polecamy ciemniejszy odcień- purpurowy.

Modne kolory [wiosna-lato 2017]: fuksja, fot. Imaxtree, Fotolia, kolaż Agata Wojtczak

Styliści doradzają łączenie fuksji z kolorami, które wydobędą z niej szlachetność, a jednocześnie dodadzą do kreacji więcej spokoju. Może być to biel i jasne odcienie szarości, a także miętowy i srebrny. Poza tym nikt nie odebrał nam możliwości eksperymentowania i wykorzystania jeszcze innych barw.

Poniżej przedstawiamy ostatnią w tym cyklu wpisów na najmodniejsze robótki w sezonie wiosenno-letnim:

Liloppi Lovis- S19 amarantowa

Wełna 100%

Liloppi Liv- buraczkowa

Wełna 100%

Arya Ebruli- 86401 zakochanie

Miękkie i jedwabiste połączenie akrylu premium, alpaki i wełny. Rewelacyjnie nadaje się przede wszystkich na zwiewne chusty i szale.

Nako Moher Special- 6578 Dark Pink

Tahiti Batik- 05 odcienie różu

Niezwykle miękki akryl, świetnie imitujący bawełnę. Idealny dla wrażliwej skóry na wiosenno-letnie robótki.

Lisa Premium- 14 amarantowa

Akryl 100%

Wool Jazz- 017 amarantowe wariacje

Wełna 100%

YarnArt Everest Fine- 8036 zwariowany róż

YarnArt Angora RAM- 8041 amarantowa

Wspaniała mieszanka moheru i akrylu w cudownych nasyconych kolorach.

YarnArt Magic Fine- 553 landrynkowe love

Alternatywa dla wszystkich kochających wełnę z wrażliwą skórą. Cudowne, miękkie połączenie wełny z akrylem w równych proporcjach.

Zastanawiacie się pewnie po co w wiosenno-letnich propozycjach Liloppi pojawia się wełna i inne grubsze włóczki. Choć życzymy sobie pięknej pogody i wysokich temperatur, to z pewnością będą również chłodne dni. Ciepły, wełniany sweter może okazać się bezcenny podczas wieczornych spacerów brzegiem morza, czy długich górskich wędrówek.

Czekamy zatem na wasze propozycje prac z wykorzystaniem zaproponowanych przez nas włóczek z serii „Kolorystyczne trendy tej wiosny”. Z przyjemnością opublikujemy zdjęcia z odnośnikiem do źródła.

Na sam koniec Pinterest’owe inspiracje:

Leave a Comment