Moi Drodzy Klienci, mniej lub bardziej zapoznani i zaprzyjaźnieni!!
Bardzo, bardzo Was przepraszam, za opóźnienia w wysyłkach, ale popyt na Swingi jest ogromny, z czego oczywiście bardzo się cieszymy, ale co za tym idzie, nie jestesmy w stanie zwijać tak, aby wszystko było w terminie. Do tego inne zamówienia, pakowanie, paragony, sprawdzanie konta i wiele innych rzeczy….
Chciałabym wam tylko uświadomić, że motki Swingi to moja (i czasami moich pomocników różnych) ręczna praca – jak każda wasza robótka. Trzeba pilnować maszyny, aby odstepy i waga się zgadzała, co chwilkę zatrzymywać, dowiązywac nitki, układać i wymyslać kolory, aby się podobały. Motki składają sie z kilku kolorów, na każdy kolor przypada kilka szpul, trzeba to przenosić, przestawiać, odnosić…
Więc bardzo, bardzo proszę o waszą wyrozumiałość… staram się jak mogę. Dokładam gratisy, przepraszam, staram się byc miła, nawet jak mi wtykacie w mailach czy w messengerze. Robię co mogę i ile mogę. Więc jeśli z jakiegoś powodu nie możecie czekać dłużej niż zakładaliscie, to niestety nie jestem w stanie spełnic Waszych oczekiwań.
Tym osobom, które rozumieją i jeszcze dodatkowo mnie wspierają, i mimo czekania cieszą się z motków bardzo bardzo, przebardzo dziękuję.
Będę starała się nadal, bo kocham to co robię, ale niestety czasu nie wydłużę:)
Będę się starała robić to jak najszybciej, ale może trwać ok 10 dni.
KAROLINA

Autor Karolina

Komentarze (1)

Dodaj komentarz