Poznałyście już naszą nowość Liloppi Pagliaccio? Miękkie, ciepłe i niegryzące cudo! Jeśli tak, to będzie okazja do wykonania czegoś nowego z tej włóczki, a jeśli nie to może nasza propozycja sprawi, że spróbujecie ją poznacie.

Opracowałam dla Was tutorial na entrelakowe rękawiczki z opisem wykonania, opatrzony zdjęciami i komentarzami krok po kroku. Nie ukrywam, że aby bez problemu zrozumieć wzór trzeba mieć jakieś pojęcie o entrelaku w ogóle, jednak i inne osoby jeśli są uparte, na pewno podołają.

Spędziłam kilka dni przy drutach w towarzystwie aparatu, a następnie kilka długich godzin przy komputerze, aby to wszystko złożyć w całość i zredagować. Wzór publikuję za darmo i będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś z niego skorzysta. Gdy dostrzeżecie jakieś nieścisłości, błędy, czy literówki, śmiało proszę o kontakt. Sprawdzałam oczywiście, ale mogłam coś przeoczyć. Możecie się ze mną kontaktować również w przypadku jakiś problemów przy wykonywaniu tego projektu 🙂 (www.facebook.com/skladrekodziela).

Wzór możecie pobrać tutaj, ale zapraszam Was również na wydarzenie, które stworzyłam na Facebook’u, razem robi się łatwiej i przyjemniej!

A tak oto wyglądają moje rękawiczki z Liloppi Pagliaccio w kolorze “Letni koktajl”.

Na zachętę mamy dla Was jeszcze rabat w wysokości 10% na włóczkę Liloppi Pagliaccio, aby wykonać takie piękne rękawiczki troszkę taniej- kod: gloves.

Zapraszamy i czekamy na Wasze zdjęcia 🙂