• Liloppi Souffle - 217 ciasto czekoladowe z malinami - 280g
  • Liloppi Souffle - 217 ciasto czekoladowe z malinami - 280g

Liloppi Souffle - 217 ciasto czekoladowe z malinami - 280g

2 Reviews
PLN41.00
Tax included

bawełna wzmocniona poliestrem

10
15918
Souffle

Włóczka Liloppi Souffle 217 to piękny bobbin produkcji bułgarskiej.Skład 85% bawełna oraz 15% poliester.W 280 g motku jest około 900 m włóczki.Liloppi Souffle to bawełna wzmocniona poliestrem (poliestrowa cieniutka niteczka oplata nić bawełnianą).Nitka nadaje się na przeróżne wyroby: letnie chusty, sukienki, bluzki.Dzięki temu, że bawełna jest wzmocniona można z niej zrobić piękny, trwały obrus czy firankę.Na dziergane dekoracje najlepiej nadaje się włóczka bawełniana. Jeśli jednak marzy Ci się piękna, miękka chusta to możesz skorzystać np. z mieszanki włóczki merino z akrylem. Takie połączenie sprawia, że wyrób jest miękki i ciepły. Wartymi zainteresowania są też włóczki wełniane, które doskonale nadają się na dekoracyjne koce ale również na cieplejszą odzież jesienno-zimową.

Specific References


07/06/2017

Komentarz

Bardzo przyjemna miękka bawełna. Dobrze współpracuje z szydełkiem. Kolor przepiękny, nasycony. Powstaje narzuta na fotel z wkorzystaniem tzw.babcinych kwadratów.


05/17/2017

Komentarz

Kolor w rzeczywistości jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu, wygląda jak czekoladka z bombonierki w środku z owocowym nadzieniem, barwy pięknie się przeplatają, spokojnie starczy na chustę

Write your review

Newsletter

Newsletter

Email

Shopping Cart

Back to shop

Cart is empty.

 

You can try some popular tags here:

Account

Account

No account?
Create an Account